پیام بازاریابی خود را موثر و طنین انداز کنید

0 2,247

مشتریان شما روزانه هزاران سیگنال دریافت می‌کنند. این وظیفه شماست که پیامتان را در میان انبوهی از سر و صداها به صورت رسا و بلندی ایجاد و منتشر کنید، چند نکته ساده برای اینکه یک پیام موثر و گیرا در فعالیت‌های بازاریابی خود ایجاد کنید را باهم مرور می‌کنیم:

  • پیامی را خلق کنید که کاربرانتان آنرا درک کنند. در واقع پیام شما نباید چیز سختی باشد، یا اینکه برای فهم آن لازم باشد خیلی فکر کرد. مردم نباید برای فهمیدن معنی پیام شما به زحمت بی‌افتند.
  • پیام‌ها باید به دنیای مخاطبان شما مربوط باشد، باید برای زندگی مشتریان خودتون پیام‌ها را معنی دار کنید. قوی ترین پیام‌ها آنهایی هستند که واکنش‌های احساسی را تحریک کنند. به خاطر داشته باشید هر چیزی که در حال ایجاد آن هستید، هیجان، شور و شادی و… همه این احساسات همیشه با یک نوع ایجاد ارتباط شروع می‌شود.
  • اعتماد سازی کنید و در پیامهایتان حس اطمینان را به مخاطبان خود القا کنید. امروزه شرکت‌های بزرگ برای ایجاد همین حس اعتماد و اطمینان سخت تلاش می‌کنند به این دلیل که ارتباطات به واسطه منابع آن است که ارزشمند است.
  • به پیام‌های خود بال پرواز بدهید اما برای این بال دادن که هدف همه بازاریاب‌ها و فعالیت‌های بازاریابی است رمز و راز خاصی وجود ندارد، برای اینکه پیام شما به صورت ویروسی پخش شود و یا به اصطلاح  بازاریابی به زبان انگلیسی وایرال Viral  شود کافیست سعی کنید پیامهایتان را طوری تنظیم کنید که در عین سادگی برای درک و فهم توسط مشتری حس اعتماد را نیز در آنان برانگیزد. آن وقت کاربرانتان پیام شما را با خانواده و دوستانشان به اشتراک می‌گذارند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.